Nakládaní utopenci

Nakládaní utopenci patří mezi oblíbené hospodské klasiky. Každý preferuje jiný recept i jinou chuť. Krájené, loupané, pikantní, s hořčicí, celé i plněné. V naší nabídce si vybere každý. Kdo preferuje utopence na „vidličku", ten si objedná již pokrájené utopence, kde si může vybrat klasické lahůdkové utopence, pikantní utopence, nebo dokonce pekelníkovy utopence, které jsou pro otrlejší strávníky, kterým nevadí extra porce feferonek a chilli. Pro milovníky klasických celých utopenců máme nabídku rozšířenu ještě o utopence s hořčicí. 

Utopenci na „VIDLIČKU"

Jak napovídá jejich název. Stačí otevřít, z příborníku vylovit vidličku a začít si pochutnávat. Na výběr jsou různé varianty i velikosti balení.

Kvalitní suroviny

Při výrobě používáme kvalitní suroviny i přísady, které jsou základem pro špičkovou kvalitu našich výrobků. Další podmínkou při výrobě našich výrobků je zajištění maximálně hygienického prostředí a především dodržení technologických postupů.

Hospodská klasika

Utopenci v kořeněném octovém nálevu s cibulí, feferonkou i nějakou zeleninou je prostě hospodská klasika. Balení pro jednoho, pár i celou rodinu.